Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
5 днів тому

Продаж квартир (4)

  • 23 000 $
    767 $/м²

    Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 1

    1 кімната
    30 / 13 / 6 м²
    поверх 7 з 10
    1989 рік побудови
    5 днів тому
    Квартира на Поселке Котовского Предлагается к продаже квартира в хорошем районе города. Вся инфраструктура рядом. Звоните, все расскажу
    Рієлтор
  • 93 000 $
    1 163 $/м²

    Педагогічна вул., 21

    3 кімнати
    80 / 35 / 30 м²
    поверх 15 з 17
    2010 рік побудови
    5 днів тому
    Квартира розташована в цегляному будинку Акапулько-1 з прекрасним видом на Фонтан. Простора кухня-вітальня з виходом на велику лоджію та дві спальні. Квартира продається зі своїм паркомісцем на території двору, що охороняється. Тихе місце для проживання сім'ї. Аркадія у 10 хвилинах ходьби!
    Рієлтор
  • 83 000 $
    1 930 $/м²

    Краснова вул., 1-А

    1 кімната
    43 / 15 / 10 м²
    поверх 20 з 24
    2024 рік побудови
    5 днів тому
    60 Перлина — стильна квартира з євроремонтом! 20 поверх, 43 м² — сучасна 1-кімнатна квартира в 60 Перлині на Краснова. Дорогий євроремонт, повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати одразу. Світла кімната, зручна кухня та затишний балкон із виглядом із високого поверху. Ідеальний варіант для життя. Квартира, яка виглядає дорожче за свою ціну.
    Рієлтор
  • 85 000 $
    1 417 $/м²

    Ланжеронівська вул., 21

    1 кімната
    60 / 25 / 5 м²
    поверх 1 з 1
    5 днів тому
    У продажу простора квартира-студія площею 60 м² в історичному будинку 1820 року побудови. Розташована на 1-му поверсі 3-поверхового будинку в самому серці міста. Виконано авторський ремонт, квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою — готова для комфортного проживання або здачі в оренду. Тепла підлога, кондиціонер, обладнана кухня, гардеробна. Централізоване опалення. Є паркувальне місце. Уся інфраструктура центру міста в пішій доступності: парк, театр, ресторани, супермаркети, транспорт.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.